Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 21.240
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Rollenspel, Speelhuis, Zitten |
| Valhoogte | 1,9 m |
| Afmetingen | 7,6 x 2,9 x 4,1 m |
| Valzone | 10,1 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 10,6 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
