2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 11.459
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,4 x 2,9 x 2,8 m |
| Valzone | 5,8 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
