2 varianten
op basis van materiaal
Vrijbuiter Combinatietoestel
€ 14.555
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand, Rollenspel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 1,6 x 5,7 x 4,4 m |
| Valzone | 4,8 x 8,2 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 8,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
