5 varianten
op basis van materiaal
Huis Roses
€ 9.396
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,8 x 3,0 x 2,5 m |
| Valzone | 6,2 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
