Peuterschommel met peuterzitje H1.3
€ 1.618
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,7 x 0,4 x 1,7 m |
| Valzone | 5,4 x 1,8 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 2,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
