5 varianten
op basis van materiaal
Dubbele reuzenschommel H3.63
€ 2.078
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 4,5 x 2,0 x 4,0 m |
| Valzone | 9,1 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 10,1 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 130 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,9 x 0,3 m |
