Duizelschijf 46cm
€ 2.198
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Draaien, Zitten |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,5 x 0,5 x 1,1 m |
| Valzone | Ø 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.198
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Draaien, Zitten |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,5 x 0,5 x 1,1 m |
| Valzone | Ø 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |