Balansbalk quinto
€ 1.014
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 7,2 x 1,2 x 0,5 m |
| Valzone | 4,2 x 10,3 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 10,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
