Duikel duo H1.10-0.90
SKUPST.000.083
ProductcategorieDuikelrekken
Sub productcategorieDuikel duo
ProductlijnAdventure Play
€ 782
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 2,0 x 0,7 x 1,7 m |
| Valzone | 3,7 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 3,7 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
