Klimtoren 2m
€ 8.619
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 3,9 x 2,6 x 3,3 m |
| Valzone | 7,0 x 6,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 119 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 4,0 x 2,3 x 0,3 m |
