Klimpiramide net 3m
€ 8.423
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel, Loungen, Ruimtenet |
| Valhoogte | 3,0 m |
| Afmetingen | 3,1 x 3,1 x 4,5 m |
| Valzone | 6,0 x 6,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
