Halve schatkist
€ 2.355
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Rollenspel |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,6 x 1,2 m |
| Valzone | 5,8 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.355
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Rollenspel |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,6 x 1,2 m |
| Valzone | 5,8 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |