Veerbalk
€ 1.520
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Veren, Zitten |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,4 x 0,6 m |
| Valzone | 6,5 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
