Speelhuis boerderij easy
€ 9.785
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,9 x 1,2 x 2,6 m |
| Valzone | 6,0 x 4,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 320 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 1,6 x 1,6 m |
