Stelt staphoogte 0.9 - 1.1
€ 267
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 0,2 x 0,2 x 2,6 m |
| Valzone | 3,2 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 3,2 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
