Pick-up 6
€ 2.197
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 6,9 x 5,5 x 0,6 m |
| Valzone | 8,9 x 10,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,9 x 10,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.197
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 6,9 x 5,5 x 0,6 m |
| Valzone | 8,9 x 10,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,9 x 10,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |