Multi schommel nest 120cm H2.5
€ 5.923
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,9 x 1,8 x 2,8 m |
| Valzone | 7,5 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 7,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 120 kg |
| Grootste onderdeel | 3,8 x 0,4 x 0,5 m |
