Dubbele peuterschommel H1.3
€ 2.052
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,5 x 0,2 x 1,5 m |
| Valzone | 6,7 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 3,2 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 13 kg |
| Grootste onderdeel | 2.1 x 0.5 x 0.5 m |