Balanceerparcours
€ 16.242
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Duikelen, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,6 m |
| Afmetingen | 7,2 x 5,4 x 3,0 m |
| Valzone | 10,6 x 8,6 m |
| Obstakelvrije zone | 10,6 x 8,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
