7 varianten
op basis van materiaal
Klimnet Fuik
€ 2.878
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 3,4 x 2,9 x 2,1 m |
| Valzone | 6,8 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
