Balanceerparcours
€ 13.652
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,1 m |
| Afmetingen | 11,1 x 7,2 x 3,5 m |
| Valzone | 13,6 x 10,2 m |
| Obstakelvrije zone | 13,6 x 11,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 349 kg |
| Grootste onderdeel | 4,5 x 3,0 x 3,0 m |
