Hellingklimmer dubbel
€ 1.631
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,1 m |
| Afmetingen | 4,9 x 0,7 x 2,9 m |
| Valzone | 8,4 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,4 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
