Balanceerparcours
€ 7.478
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Duikelen, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,6 m |
| Afmetingen | 6,1 x 6,2 x 2,2 m |
| Valzone | 9,4 x 9,4 m |
| Obstakelvrije zone | 9,4 x 9,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
