Combinatietoestel
€ 13.071
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 4,6 x 3,3 x 4,1 m |
| Valzone | 7,2 x 6,6 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 80 kg |
| Grootste onderdeel | 4,7 x 0,20 x 0,20 m |
