Combinatietoestel
€ 5.292
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,6 x 2,4 x 2,5 m |
| Valzone | 6,0 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 166 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 1,6 x 1,6 m |
