Combinatietoestel
€ 24.967
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 7,2 x 7,7 x 4,2 m |
| Valzone | 10,7 x 10,7 m |
| Obstakelvrije zone | 10,7 x 11,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 4,9 x 1,0 x 0,5 m |
