4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Gaai
€ 24.192
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 9,3 x 3,2 x 4,1 m |
| Valzone | 12,1 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 12,6 x 6,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 4,8 x 1,0 x 0,5 m |
