321Start! Springprikkel
€ 843
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Educatie, Springen |
| Valhoogte | 0,19 m |
| Afmetingen | 1,90 x 0,87 x 0,19 m |
| Valzone | 5,10 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,10 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
