Balanceerparcours
€ 3.185
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 9,2 x 3,3 x 1,4 m |
| Valzone | 12,0 x 6,3 m |
| Obstakelvrije zone | 12,0 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 32 kg |
| Grootste onderdeel | 2,1 x 0,2 x 0,2 m |
