6 varianten
321Start Slalompaal 12 stuks
€ 3.237
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Bewegen, Educatie, Springen |
| Valhoogte | < 0,60 m |
| Afmetingen | 0,3 x 0,3 x 0,9 m |
| Valzone | 3,50 m |
| Obstakelvrije zone | 3,50 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
