Klimroute El Teide
€ 17.668
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,7 x 5,0 x 3,6 m |
| Valzone | 10,8 x 8,1 m |
| Obstakelvrije zone | 10,8 x 8,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 107 kg |
| Grootste onderdeel | 3,4 x 1,0 x 0,4 m |
