2 varianten
op basis van materiaal
Klimroute Tobago
€ 37.785
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 10,9 x 8,4 x 3,6 m |
| Valzone | 12,9 x 10,4 m |
| Obstakelvrije zone | 13,9 x 11,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 250 kg |
| Grootste onderdeel | 4,4 x 2,3 x 1,5 m |
