Klimroute Everglades
€ 19.713
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,5 x 5,0 x 3,6 m |
| Valzone | 11,1 x 8,2 m |
| Obstakelvrije zone | 11,6 x 8,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 107,5 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,4 x 1,0 x 0,4 m |
