2 varianten
op basis van materiaal
Klimroute Wolong
€ 17.787
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Speelhuis, Zitten |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,7 x 5,2 x 3,3 m |
| Valzone | 7,7 x 7,3 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 8,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 87,5 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,0 x 0,4m m |
