2 varianten
op basis van materiaal
ZigZag XL oranje grijs
€ 4.370
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 18 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 1,1 x 0,8 x 2,4 m |
| Valzone | 4,7 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
