ZigZag XXL
€ 4.958
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 18 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Straatspelen |
| Valhoogte | 2,7 m |
| Afmetingen | 1,1 x 0,9 x 3,0 m |
| Valzone | Ø 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 4.958
| Leeftijd | 6 - 18 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Straatspelen |
| Valhoogte | 2,7 m |
| Afmetingen | 1,1 x 0,9 x 3,0 m |
| Valzone | Ø 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |