ZigZag set van 5: 1XL en 4XXL
€ 24.200
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 18 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Straatspelen |
| Valhoogte | 2,7 m |
| Afmetingen | 4,5 x 3,4 x 3,0 m |
| Valzone | 9,4 x 8,0 m |
| Obstakelvrije zone | 9,4 x 8,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
