2 varianten
op basis van materiaal
ZigZag set van 3: 3ML
SKUSOL.010.007
ProductcategorieKlimtoestellen
ProductlijnUrban Play
€ 13.950
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 18 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Straatspelen |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 3,1 x 1,4 x 2,0 m |
| Valzone | 6,3 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
