2 varianten
op basis van materiaal
Familieschommel
SKUSLP.000.260
ProductcategorieSchommels
Sub productcategorieFamilieschommel
ProductlijnUrban Play
€ 20.672
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 7,5 x 4,3 x 3,7 m |
| Valzone | 11,9 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 12,9 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
