2 varianten
op basis van materiaal
Vrijbuiter Combinatietoestel
€ 23.506
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 2,2 m |
| Afmetingen | 7,7 x 2,9 x 2,9 m |
| Valzone | 10,2 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 9,3 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
