2 varianten
Vrijbuiter Combinatietoestel
€ 9.512
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 3,5 x 2,7 x 3,6 m |
| Valzone | 6,3 x 6,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
