5 varianten
op basis van materiaal
Dubbele schommel met 1 PZ H2.5
€ 3.054
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,6 x 2,6 m |
| Valzone | 7,2 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 20 kg |
| Grootste onderdeel | 03,1 x 00,1 x 0,1 m |
