3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 7.016
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,3 x 11,6 x 2,1 m |
| Valzone | 2,6 x 1,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
