Speelkeuken L (bovendeel)
€ 2.108
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,2 x 0,8 x 0,7 m |
| Valzone | 5,2 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 72 kg |
| Grootste onderdeel | 2.2 x 0.8 x 0.5 m |
