2 varianten
op basis van materiaal
Open Koggeschip RVS
SKUVRB.061.019
ProductcategorieVoertuigen, vaartuigen & vliegtuigen
Sub productcategorieSpeelschip
ProductlijnVrijbuiter
€ 25.896
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 5,7 x 4,1 x 4,1 m |
| Valzone | 8,2 x 7,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,7 x7,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
2 varianten
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten
-
2 varianten op basis van materiaal
