Vrijbuiter Combinatietoestel
€ 11.601
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 2,5 m |
| Afmetingen | 5,2 x 1,6 x 2,9 m |
| Valzone | 7,8 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
