Zandbak met schuifdeksel
€ 5.344
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 3,9 x 2,2 x 0,7 m |
| Valzone | 6,9 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 98 kg |
| Grootste onderdeel | 1.8 x 1.8 x 0.5 m |
