Combinatietoestel
€ 8.947
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,9 x 2,0 x 2,0 m |
| Valzone | 7,6 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 135 kg |
| Grootste onderdeel | 2,3 x 1,0 x 1,0 m |
