Klimroute Oesterzwam
€ 15.560
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Kruipen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 6,6 x 4,4 x 2,8 m |
| Valzone | 3,1 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 9,6 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 280 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,5 x 2,7 m |
