Wiebelbrug 6m
€ 5.936
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 4 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 6,0 x 1,6 x 1,5 m |
| Valzone | 9,1 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 9,1 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 434 kg |
| Grootste onderdeel | 4,0 x 1,6 x 2,4 m |
